15KPA22CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA22CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA22CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 22V 37.1V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA22CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA22CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA22CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 22V 37.1V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16358 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA22CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 37.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 24.57V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA22CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 407A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
15KPA22C-B
15KPA22C-B
Περιγραφή: TVS DIODE 22V 38.96V P600
Σε απόθεμα: 16863 pcs
Κατεβάστε: 15KPA22C-B.pdf
RFQ
15KPA22A-HR
15KPA22A-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 22VWM 37.1VC AXIAL
Σε απόθεμα: 5373 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA22C
15KPA22C
Κατεβάστε: 15KPA22C.pdf
15KPA22A-HRA
15KPA22A-HRA
Κατεβάστε:
15KPA22CA-B
15KPA22CA-B
Κατεβάστε: 15KPA22CA-B.pdf
15KPA22CE3/TR13
15KPA22CE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 22V P600
Κατεβάστε: 15KPA22CE3/TR13.pdf
15KPA22CA-HRA
15KPA22CA-HRA
15KPA22CAE3/TR13
15KPA22CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 15KPA22CAE3/TR13.pdf
15KPA22CATR
15KPA22CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: 15KPA22CATR.pdf
15KPA22ATR
15KPA22ATR
Κατεβάστε: 15KPA22ATR.pdf
15KPA22CA-HR
15KPA22CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
15KPA22AE3/TR13
15KPA22AE3/TR13
Κατεβάστε: 15KPA22AE3/TR13.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών