15KPA220CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA220CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 220V 356V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA220CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA220CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA220CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 220V 356V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10204 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA220CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 220V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 356V
Τάση - Ανάλυση (Min) 245.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA220CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 42.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
15KPA220CAE3/TR13
15KPA220CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Σε απόθεμα: 10272 pcs
Κατεβάστε: 15KPA220CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA220A-HRA
15KPA220A-HRA
Σε απόθεμα: 6327 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA220CA-HR
15KPA220CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 220VWM 356VC AXIAL
Κατεβάστε:
15KPA220CATR
15KPA220CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: TVS DIODE 220V 428.6V P600