15KPA200-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA200-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 200V 335.06V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA200-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA200-B
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA200-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 200V 335.06V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12638 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA200-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 200V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 335.06V
Τάση - Ανάλυση (Min) 210.6V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά 15KPA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 47.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -