15KPA17CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA17CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA17CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 17V 29.3V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA17CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA17CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA17CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 17V 29.3V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21165 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA17CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 17V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 29.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 18.99V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA17CA-ND
15KPA17CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 515.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA17CA-HR
15KPA17CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 17VWM 29.3VC AXIAL
Σε απόθεμα: 5545 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA17CATR
15KPA17CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Σε απόθεμα: 54142 pcs
Κατεβάστε: 15KPA17CATR.pdf
RFQ
15KPA17A-HRA
15KPA17A-HRA
Κατεβάστε:
15KPA17CAE3/TR13
15KPA17CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 15KPA17CAE3/TR13.pdf
15KPA17AE3/TR13
15KPA17AE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 15KPA17AE3/TR13.pdf
15KPA17CA-B
15KPA17CA-B
Κατεβάστε: 15KPA17CA-B.pdf
15KPA17C
15KPA17C
Περιγραφή: TVS DIODE 17V 30.77V P600
Κατεβάστε: 15KPA17C.pdf
15KPA17CA-HRA
15KPA17CA-HRA