15KPA170CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA170CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 170V 272.7V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA170CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA170CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA170CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 170V 272.7V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13954 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA170CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 170V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 272.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 189.9V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA170CA-ND
15KPA170CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 55.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA170A-HRA
15KPA170A-HRA
Σε απόθεμα: 6215 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA170CE3/TR13
15KPA170CE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 170V P600
Σε απόθεμα: 7982 pcs
Κατεβάστε: 15KPA170CE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA170CAE3/TR13
15KPA170CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 15KPA170CAE3/TR13.pdf
15KPA170C
15KPA170C
Περιγραφή: TVS DIODE 170V 286.34V P600
Κατεβάστε: 15KPA170C.pdf
15KPA170C-B
15KPA170C-B
Κατεβάστε: 15KPA170C-B.pdf
15KPA170CA-HR
15KPA170CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 170VWM 272.7VC AXIAL
Κατεβάστε:
15KPA170CA-B
15KPA170CA-B