15KPA160-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA160-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 160V 271.53V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA160-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA160-B
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA160-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 160V 271.53V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11848 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA160-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 160V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 271.53V
Τάση - Ανάλυση (Min) 168.48V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά 15KPA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 58.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -