15KPA150CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA150CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 150V 241.9V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA150CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA150CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA150CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 150V 241.9V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12226 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA150CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 241.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 167.6V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA150CA-ND
15KPA150CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 62.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA150CA-HRA
15KPA150CA-HRA
Σε απόθεμα: 5934 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA150CE3/TR13
15KPA150CE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 150V P600
Σε απόθεμα: 8120 pcs
Κατεβάστε: 15KPA150CE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA150CATR
15KPA150CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: 15KPA150CATR.pdf
15KPA150CA-HR
15KPA150CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 150VWM 241.9VC AXIAL
Κατεβάστε:
15KPA150ATR
15KPA150ATR
Κατεβάστε: 15KPA150ATR.pdf
15KPA150C
15KPA150C
Περιγραφή: TVS DIODE 150V 254V P600
Κατεβάστε: 15KPA150C.pdf
15KPA150CA-B
15KPA150CA-B
15KPA150CAE3/TR13
15KPA150CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi