15KPA100CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA100CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 100V 161.3V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA100CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA100CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA100CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 100V 161.3V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15434 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA100CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 161.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 111.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA100CA-ND
15KPA100CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 93.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA100CA-HRA
15KPA100CA-HRA