15KP70CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP70CA-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 70V 114V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KP70CA-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KP70CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 15KP70CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 70V 114V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4031 pcs Φύλλο δεδομένων 15KP70CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 114V
Τάση - Ανάλυση (Min) 77.8V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 132A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KP70CA-TP
15KP70CA-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 114V R-6
Σε απόθεμα: 13551 pcs
Κατεβάστε: 15KP70CA-TP.pdf
RFQ
15KP70
15KP70
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 119.7V P600
Σε απόθεμα: 5639 pcs
Κατεβάστε: 15KP70.pdf
RFQ
15KP75C
15KP75C
Περιγραφή: TVS DIODE 75V 128.1V P600
Κατεβάστε: 15KP75C.pdf
15KP70C
15KP70C