15KP60CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP60CA-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 60V 97.3V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KP60CA-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KP60CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 15KP60CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 60V 97.3V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5570 pcs Φύλλο δεδομένων 15KP60CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 60V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 97.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 66.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 154A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KP64CA-TP
15KP64CA-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 104V R-6
Σε απόθεμα: 15035 pcs
Κατεβάστε: 15KP64CA-TP.pdf
RFQ
15KP64
15KP64
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 109.2V P600