15KP54C-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP54C-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KP54C-B
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 54V 91.88V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KP54C-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KP54C-B
Αριθμός εξαρτήματος 15KP54C-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 54V 91.88V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5261 pcs Φύλλο δεδομένων 15KP54C-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 91.88V
Τάση - Ανάλυση (Min) 56.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole