15KP160CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP160CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KP160CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 160V 259V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KP160CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KP160CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KP160CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 160V 259V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5691 pcs Φύλλο δεδομένων 15KP160CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 160V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 259V
Τάση - Ανάλυση (Min) 178V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 58A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KP170CA
15KP170CA
Περιγραφή: TVS DIODE 170V 275V P600
Σε απόθεμα: 4914 pcs
Κατεβάστε: 15KP170CA.pdf
RFQ
15KP150CA
15KP150CA
Περιγραφή: TVS DIODE 150V 243V P600
Σε απόθεμα: 5110 pcs
Κατεβάστε: 15KP150CA.pdf
RFQ
15KP17
15KP17
Περιγραφή: TVS DIODE 17V 30.77V P600