1304R1C5.5X
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 130A 5.5KVAC
Φύλλα δεδομένων: 1304R1C5.5X.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 228 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1304R1C5.5X
Αριθμός εξαρτήματος 1304R1C5.5X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 130A 5.5KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 228 pcs Φύλλο δεδομένων 1304R1C5.5X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia x 17.875" L (76.20mm x 454.03mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 130A