1206SFS450F/32-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206SFS450F/32-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.1206SFS450F/32-2.pdf2.1206SFS450F/32-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206SFS450F/32-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 191449 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1206SFS450F/32-2.pdf2.1206SFS450F/32-2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)