1206SFS125F/63-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206SFS125F/63-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.1206SFS125F/63-2.pdf2.1206SFS125F/63-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206SFS125F/63-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110334 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1206SFS125F/63-2.pdf2.1206SFS125F/63-2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Σειρά SFS Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα 1206SFS125F/63-2DKR
1206SFS125F/63DKR
1206SFS125F/63DKR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.22 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.2 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A