1206L110/12WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L110/12WR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 12V 1.1A 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206L110/12WR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1206L110/12WR
Αριθμός εξαρτήματος 1206L110/12WR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 12V 1.1A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140194 pcs Φύλλο δεδομένων 1206L110/12WR.pdf
Τάσης - Max 12V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 100ms Πάχος (Max) 0.030" (0.75mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Σειρά POLY-FUSE®, 1206L
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 21 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 4 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 12V 1.1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 2.2A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.1A εγκρίσεις cURus, TUV