1.5SMC8.2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC8.2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 7.02V 12.1V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC8.2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC8.2A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC8.2A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 7.02V 12.1V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 253080 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC8.2A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.02V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.79V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 125.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC75CAHR7G
1.5SMC75CAHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 64.1V 103V DO214AB
Σε απόθεμα: 185742 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC75CAHR7G.pdf
RFQ
1.5SMC8.2A TR13
1.5SMC8.2A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 7.02V 12.1V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC8.2A TR13.pdf
RFQ
1.5SMC8.2A M6G
1.5SMC8.2A M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC8.2A M6G.pdf
1.5SMC75CA-M3/9AT
1.5SMC75CA-M3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 64.1V 104V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC75CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC8.2A-E3/9AT
1.5SMC8.2A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC8.2A-E3/9AT.pdf
1.5SMC75CAHM6G
1.5SMC75CAHM6G
Κατεβάστε: 1.5SMC75CAHM6G.pdf
1.5SMC8.2A
1.5SMC8.2A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC8.2A.pdf
1.5SMC8.2A-E3/57T
1.5SMC8.2A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC8.2A-E3/57T.pdf
1.5SMC75CAHE3/57T
1.5SMC75CAHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC75CAHE3/57T.pdf
1.5SMC8.2
1.5SMC8.2
Περιγραφή: TVS DIODE 7.02V 12.71V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC8.2.pdf
1.5SMC8.2A R7G
1.5SMC8.2A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC8.2A R7G.pdf
1.5SMC75CAHE3/9AT
1.5SMC75CAHE3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC75CAHE3/9AT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών