1.5SMC7.5A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC7.5A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC7.5A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC7.5A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC7.5A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 259924 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC7.5A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.4V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.13V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 134.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC7.5A R7G
1.5SMC7.5A R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 339302 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC7.5A R7G.pdf
RFQ
1.5SMC7.5
1.5SMC7.5
Περιγραφή: TVS DIODE 6.4V 11.87V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC7.5.pdf
RFQ
1.5SMC7.5A-E3/57T
1.5SMC7.5A-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC7.5A-E3/57T.pdf
1.5SMC68CAHM6G
1.5SMC68CAHM6G
Περιγραφή: TVS DIODE 58.1V 92V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC68CAHM6G.pdf
1.5SMC7.5A TR13
1.5SMC7.5A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 6.4V 11.3V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC7.5A TR13.pdf
1.5SMC7.5A-E3/9AT
1.5SMC7.5A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC7.5A-E3/9AT.pdf
1.5SMC68CAHE3/57T
1.5SMC68CAHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC68CAHE3/57T.pdf
1.5SMC68CA-M3/9AT
1.5SMC68CA-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC68CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC7.5A
1.5SMC7.5A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC7.5A.pdf
1.5SMC68CAHE3/9AT
1.5SMC68CAHE3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC68CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC7.5A M6G
1.5SMC7.5A M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC7.5A M6G.pdf
1.5SMC68CAHR7G
1.5SMC68CAHR7G
Κατεβάστε: 1.5SMC68CAHR7G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών