1.5SMC6.8A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC6.8A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC6.8A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC6.8A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC6.8A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 279225 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC6.8A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 5.8V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 10.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 6.45V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC6.8A-ND
1.5SMC6.8ATR
15SMC68A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 144.8A
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC6.8A
1.5SMC6.8A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC6.8A.pdf
RFQ
1.5SMC56CAHE3/9AT
1.5SMC56CAHE3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 47.8V 77V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC56CAHE3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC56CA-M3/9AT
1.5SMC56CA-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC56CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC6.8A BK
1.5SMC6.8A BK
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 5.8V 10.5V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC6.8A BK.pdf
1.5SMC56CAHR7G
1.5SMC56CAHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC56CAHR7G.pdf
1.5SMC6.8
1.5SMC6.8
Περιγραφή: TVS DIODE 5.8V 11.03V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC6.8.pdf
1.5SMC6.8A R7G
1.5SMC6.8A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC6.8A R7G.pdf
1.5SMC56CAHE3/57T
1.5SMC56CAHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC56CAHE3/57T.pdf
1.5SMC6.8A M6G
1.5SMC6.8A M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC6.8A M6G.pdf
1.5SMC6.8A-E3/57T
1.5SMC6.8A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC6.8A-E3/57T.pdf
1.5SMC6.8A TR13
1.5SMC6.8A TR13
Κατεβάστε: 1.5SMC6.8A TR13.pdf
1.5SMC6.8A-E3/9AT
1.5SMC6.8A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC6.8A-E3/9AT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών