1.5SMC51A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC51A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1.5SMC51A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 43.6V 70.1V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC51A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC51A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC51A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 43.6V 70.1V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 261328 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC51A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 43.6V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 70.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 48.5V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC51A-ND
1.5SMC51ATR
15SMC51A
F5628TR
F5628TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 21.7A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC51A V6G
1.5SMC51A V6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC51A V6G.pdf
RFQ
1.5SMC51A TR13
1.5SMC51A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 43.6V 70.1V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC51A TR13.pdf
RFQ
1.5SMC51A
1.5SMC51A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC51A.pdf
1.5SMC510AHE3_A/H
1.5SMC510AHE3_A/H
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 434V 698V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC510AHE3_A/H.pdf
1.5SMC510CA
1.5SMC510CA
Κατεβάστε: 1.5SMC510CA.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC510CA.pdf
1.5SMC510AHE3_ALL
1.5SMC510AHE3_ALL
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 434VWM 698VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC510AHE3_ALL.pdf
1.5SMC51A V7G
1.5SMC51A V7G
Κατεβάστε: 1.5SMC51A V7G.pdf
1.5SMC510C
1.5SMC510C
Περιγραφή: TVS DIODE 434V 732.9V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC510C.pdf
1.5SMC51A R7G
1.5SMC51A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC51A R7G.pdf
1.5SMC510AHE3_A/I
1.5SMC510AHE3_A/I
Περιγραφή: TVS DIODE 434VWM 698VC SMCJ
Κατεβάστε: 1.5SMC510AHE3_A/I.pdf
1.5SMC51A M6G
1.5SMC51A M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC51A M6G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών