1.5SMC510A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC510A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 434V 698V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC510A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC510A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC510A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 434V 698V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 144687 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC510A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 434V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 698V
Τάση - Ανάλυση (Min) 485V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC510ADKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.1A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC510A-M3/57T
1.5SMC510A-M3/57T
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 434VWM 698VC SMCJ
Σε απόθεμα: 123238 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC510A-M3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC510A-E3/57T
1.5SMC510A-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC510A-E3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC510A
1.5SMC510A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC510A.pdf
1.5SMC510A-E3/9AT
1.5SMC510A-E3/9AT
Περιγραφή: TVS DIODE 434VWM 698VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC510A-E3/9AT.pdf
1.5SMC480AHE3_ALL
1.5SMC480AHE3_ALL
Περιγραφή: TVS DIODE 408VWM 658VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC480AHE3_ALL.pdf
1.5SMC480C
1.5SMC480C
Περιγραφή: TVS DIODE 408V 690.9V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC480C.pdf
1.5SMC510AHE3_A/H
1.5SMC510AHE3_A/H
Κατεβάστε: 1.5SMC510AHE3_A/H.pdf
1.5SMC510A-M3/9AT
1.5SMC510A-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC510A-M3/9AT.pdf
1.5SMC480CA
1.5SMC480CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 408V 658V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC480CA.pdf
Κατεβάστε: 1.5SMC480CA.pdf
1.5SMC510
1.5SMC510
Περιγραφή: TVS DIODE 434V 732.9V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC510.pdf
1.5SMC51
1.5SMC51
Περιγραφή: TVS DIODE 43.6V 73.61V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC51.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών