1.5SMC39CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC39CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC39CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC39CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC39CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167999 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC39CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33.3V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 37.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά 1.5SMC
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1.5SMC39CADKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 28.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC39CA
1.5SMC39CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Σε απόθεμα: 289570 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC39CA.pdf
RFQ
1.5SMC39CA M6G
1.5SMC39CA M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC39CA M6G.pdf
RFQ
1.5SMC39AHR6G
1.5SMC39AHR6G
Κατεβάστε: 1.5SMC39AHR6G.pdf
1.5SMC39CA R7G
1.5SMC39CA R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC39CA R7G.pdf
1.5SMC39CA TR13
1.5SMC39CA TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 33.3V 53.9V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC39CA TR13.pdf
1.5SMC39AT3G
1.5SMC39AT3G
Κατεβάστε: 1.5SMC39AT3G.pdf
1.5SMC39CA V7G
1.5SMC39CA V7G
Κατεβάστε: 1.5SMC39CA V7G.pdf
1.5SMC39AHR7G
1.5SMC39AHR7G
Κατεβάστε: 1.5SMC39AHR7G.pdf
1.5SMC39C
1.5SMC39C
Περιγραφή: TVS DIODE 33.3V 56.6V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC39C.pdf
1.5SMC39AT3
1.5SMC39AT3
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: 1.5SMC39AT3.pdf
1.5SMC39CA-E3/9AT
1.5SMC39CA-E3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC39CA-E3/9AT.pdf
1.5SMC39CA-E3/57T
1.5SMC39CA-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC39CA-E3/57T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών