1.5SMC39A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC39A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1.5SMC39A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC39A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC39A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC39A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 254240 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC39A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33.3V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 37.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC39A-ND
1.5SMC39ATR
15SMC39A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 28.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC39A V7G
1.5SMC39A V7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC39A V7G.pdf
RFQ
1.5SMC39A
1.5SMC39A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC39A.pdf
RFQ
1.5SMC39A V6G
1.5SMC39A V6G
Κατεβάστε: 1.5SMC39A V6G.pdf
1.5SMC39A R7G
1.5SMC39A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC39A R7G.pdf
1.5SMC39
1.5SMC39
Περιγραφή: TVS DIODE 33.3V 56.6V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC39.pdf
1.5SMC36CAHR7G
1.5SMC36CAHR7G
Περιγραφή: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC36CAHR7G.pdf
1.5SMC39A M6G
1.5SMC39A M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC39A M6G.pdf
1.5SMC39A
1.5SMC39A
Κατεβάστε: 1.5SMC39A.pdf
1.5SMC36CAHM6G
1.5SMC36CAHM6G
Κατεβάστε: 1.5SMC36CAHM6G.pdf
1.5SMC36CAHE3/9AT
1.5SMC36CAHE3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC36CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC39A-E3/57T
1.5SMC39A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC39A-E3/57T.pdf
1.5SMC39A TR13
1.5SMC39A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 33.3V 53.9V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC39A TR13.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών