1.5SMC33AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC33AT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 28.2V 45.7V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC33AT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC33AT3G
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC33AT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 28.2V 45.7V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4775 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC33AT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28.2V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 45.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 31.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC33AT3GOSTR
15SMC33AT3G
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 33A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης 1.5SMC εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC33CA TR13
1.5SMC33CA TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Σε απόθεμα: 121444 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC33CA TR13.pdf
RFQ
1.5SMC33CA-E3/57T
1.5SMC33CA-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB
Σε απόθεμα: 207133 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC33CA-E3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC33CA
1.5SMC33CA
Κατεβάστε: 1.5SMC33CA.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.