1.5SMC30AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC30AT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 25.6V 41.4V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC30AT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC30AT3G
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC30AT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 25.6V 41.4V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5411 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC30AT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 25.6V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 41.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 28.5V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC30AT3GOSDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 36A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης 1.5SMC εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC30CA
1.5SMC30CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 25.6V 41.4V DO214AB
Σε απόθεμα: 286359 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC30CA.pdf
RFQ
1.5SMC30A-M3/9AT
1.5SMC30A-M3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 231663 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC30A-M3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC30AT3
1.5SMC30AT3
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor