1.5SMC250A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC250A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 214V 344V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC250A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC250A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC250A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 214V 344V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145544 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC250A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 214V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 344V
Τάση - Ανάλυση (Min) 237V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC250ACT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.4A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC250
1.5SMC250
Περιγραφή: TVS DIODE 214V 361.2V DO214AB
Σε απόθεμα: 168768 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC250.pdf
RFQ
1.5SMC250AHE3_A/I
1.5SMC250AHE3_A/I
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 214VWM 344VC SMCJ
Κατεβάστε: 1.5SMC250AHE3_A/I.pdf
RFQ
1.5SMC250A-M3/57T
1.5SMC250A-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC250A-M3/57T.pdf
1.5SMC250AHE3_A/H
1.5SMC250AHE3_A/H
Κατεβάστε: 1.5SMC250AHE3_A/H.pdf
1.5SMC24CAHM6G
1.5SMC24CAHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 20.5V 33.2V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC24CAHM6G.pdf
1.5SMC250A
1.5SMC250A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC250A.pdf
1.5SMC250A-E3/57T
1.5SMC250A-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC250A-E3/57T.pdf
1.5SMC24CAHE3/57T
1.5SMC24CAHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC24CAHE3/57T.pdf
1.5SMC250A-E3/9AT
1.5SMC250A-E3/9AT
Περιγραφή: TVS DIODE 214VWM 344VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC250A-E3/9AT.pdf
1.5SMC24CAHR7G
1.5SMC24CAHR7G
Κατεβάστε: 1.5SMC24CAHR7G.pdf
1.5SMC24CAHE3/9AT
1.5SMC24CAHE3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC24CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC250A-M3/9AT
1.5SMC250A-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC250A-M3/9AT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών