1.5SMC200A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC200A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 171V 274V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC200A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC200A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC200A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 171V 274V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 216216 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC200A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 171V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 274V
Τάση - Ανάλυση (Min) 190V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC200ACT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5.5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC200
1.5SMC200
Περιγραφή: TVS DIODE 171V 287.7V DO214AB
Σε απόθεμα: 267260 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC200.pdf
RFQ
1.5SMC200A
1.5SMC200A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC200A.pdf
RFQ
1.5SMC18CAHE3/9AT
1.5SMC18CAHE3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC18CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC18CAHM6G
1.5SMC18CAHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 15.3V 25.5V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC18CAHM6G.pdf
1.5SMC200A V7G
1.5SMC200A V7G
Κατεβάστε: 1.5SMC200A V7G.pdf
1.5SMC200A V6G
1.5SMC200A V6G
Κατεβάστε: 1.5SMC200A V6G.pdf
1.5SMC18CAHR7G
1.5SMC18CAHR7G
Κατεβάστε: 1.5SMC18CAHR7G.pdf
1.5SMC200A M6G
1.5SMC200A M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC200A M6G.pdf
1.5SMC200A TR13
1.5SMC200A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 171V 274V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC200A TR13.pdf
1.5SMC20
1.5SMC20
Περιγραφή: TVS DIODE 17.1V 29.09V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC20.pdf
1.5SMC200A R7G
1.5SMC200A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC200A R7G.pdf
1.5SMC200A-E3/57T
1.5SMC200A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC200A-E3/57T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών