1.5SMC180A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC180A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 154V 246V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC180A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC180A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC180A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 154V 246V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 219380 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC180A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 154V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 246V
Τάση - Ανάλυση (Min) 171V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC180ACT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC18
1.5SMC18
Περιγραφή: TVS DIODE 15.3V 26.46V DO214AB
Σε απόθεμα: 272991 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC18.pdf
RFQ
1.5SMC180A-M3/9AT
1.5SMC180A-M3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC180A-M3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC180
1.5SMC180
Περιγραφή: TVS DIODE 154V 258.3V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC180.pdf
1.5SMC170CAHE3/9AT
1.5SMC170CAHE3/9AT
Περιγραφή: TVS DIODE 145V 234V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC170CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC180A TR13
1.5SMC180A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 154V 246V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC180A TR13.pdf
1.5SMC180AHE3/57T
1.5SMC180AHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC180AHE3/57T.pdf
1.5SMC170CAHE3/57T
1.5SMC170CAHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC170CAHE3/57T.pdf
1.5SMC180A-E3/9AT
1.5SMC180A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC180A-E3/9AT.pdf
1.5SMC170CA-M3/9AT
1.5SMC170CA-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC170CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC180A
1.5SMC180A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC180A.pdf
1.5SMC180A-M3/57T
1.5SMC180A-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC180A-M3/57T.pdf
1.5SMC180A-E3/57T
1.5SMC180A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC180A-E3/57T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών