1.5SMC170A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC170A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 145V 234V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC170A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC170A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC170A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 145V 234V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 257183 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC170A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 145V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 234V
Τάση - Ανάλυση (Min) 162V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC170A-ND
1.5SMC170ATR
15SMC170A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.5A
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC170A TR13
1.5SMC170A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 145V 234V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC170A TR13.pdf
RFQ
1.5SMC16CAHE3/57T
1.5SMC16CAHE3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 13.6V 22.5V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC16CAHE3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC16CAHE3/9AT
1.5SMC16CAHE3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC16CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC170
1.5SMC170
Περιγραφή: TVS DIODE 145V 245.7V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC170.pdf
1.5SMC170AHE3/57T
1.5SMC170AHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC170AHE3/57T.pdf
1.5SMC16CAHM6G
1.5SMC16CAHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC16CAHM6G.pdf
1.5SMC170A
1.5SMC170A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC170A.pdf
1.5SMC170A-M3/57T
1.5SMC170A-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC170A-M3/57T.pdf
1.5SMC170A-M3/9AT
1.5SMC170A-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC170A-M3/9AT.pdf
1.5SMC170A-E3/9AT
1.5SMC170A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC170A-E3/9AT.pdf
1.5SMC170A-E3/57T
1.5SMC170A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC170A-E3/57T.pdf
1.5SMC16CAHR7G
1.5SMC16CAHR7G
Κατεβάστε: 1.5SMC16CAHR7G.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών