1.5SMC15A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC15A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1.5SMC15A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC15A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC15A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC15A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 248391 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC15A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12.8V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC15A-ND
1.5SMC15ATR
15SMC15A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 71.7A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC150CAHR7G
1.5SMC150CAHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 128V 207V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC150CAHR7G.pdf
RFQ
1.5SMC150CA-M3/57T
1.5SMC150CA-M3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC150CA-M3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC15A TR13
1.5SMC15A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 12.8V 21.2V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC15A TR13.pdf
1.5SMC15A R7G
1.5SMC15A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC15A R7G.pdf
1.5SMC15A V6G
1.5SMC15A V6G