1.5SMC150A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC150A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 128V 207V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC150A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC150A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC150A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 128V 207V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 240471 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC150A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 128V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 207V
Τάση - Ανάλυση (Min) 143V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 7.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC13CAHE3/57T
1.5SMC13CAHE3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 11.1V 18.2V DO214AB
Σε απόθεμα: 143558 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC13CAHE3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC150A TR13
1.5SMC150A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 128V 207V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC150A TR13.pdf
RFQ
1.5SMC150A M6G
1.5SMC150A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC150A M6G.pdf
1.5SMC150A R7G
1.5SMC150A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC150A R7G.pdf
1.5SMC15
1.5SMC15
Περιγραφή: TVS DIODE 12.8V 22.26V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC15.pdf
1.5SMC150A-E3/57T
1.5SMC150A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC150A-E3/57T.pdf
1.5SMC150A V6G
1.5SMC150A V6G
Κατεβάστε: 1.5SMC150A V6G.pdf
1.5SMC13CA-M3/9AT
1.5SMC13CA-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC13CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC150A V7G
1.5SMC150A V7G
Κατεβάστε: 1.5SMC150A V7G.pdf
1.5SMC150
1.5SMC150
Περιγραφή: TVS DIODE 128V 217.35V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC150.pdf
1.5SMC150A
1.5SMC150A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC150A.pdf
1.5SMC13CAHE3/9AT
1.5SMC13CAHE3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC13CAHE3/9AT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών