1.5SMC13CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC13CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 11.1V 18.2V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC13CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC13CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC13CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 11.1V 18.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 210690 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC13CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 11.1V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 18.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 12.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά 1.5SMC
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1.5SMC13CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 83.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC13CA-M3/9AT
1.5SMC13CA-M3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 130548 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC13CA-M3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC13CA-E3/9AT
1.5SMC13CA-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC13CA-E3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC13AHE3/9AT
1.5SMC13AHE3/9AT
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC13AHE3/9AT.pdf
1.5SMC13CA-M3/57T
1.5SMC13CA-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC13CA-M3/57T.pdf
1.5SMC13AT3
1.5SMC13AT3
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 11.1V 18.2V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC13AT3.pdf
1.5SMC13CA-E3/57T
1.5SMC13CA-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC13CA-E3/57T.pdf
1.5SMC13CA
1.5SMC13CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC13CA.pdf
1.5SMC13C
1.5SMC13C
Περιγραφή: TVS DIODE 11.1V 19.11V DO214AB