1.5SMC110CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC110CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 94V 152V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC110CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC110CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC110CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 94V 152V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 243083 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC110CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 94V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 152V
Τάση - Ανάλυση (Min) 105V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά 1.5SMC
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1.5SMC110CA-ND
1.5SMC110CATR
15SMC110CA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC110A-E3/9AT
1.5SMC110A-E3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC110A-E3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC110CA
1.5SMC110CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC110CA.pdf
RFQ
1.5SMC110A-M3/57T
1.5SMC110A-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC110A-M3/57T.pdf
1.5SMC110A-M3/9AT
1.5SMC110A-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC110A-M3/9AT.pdf
1.5SMC110CA-E3/9AT
1.5SMC110CA-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC110CA-E3/9AT.pdf
1.5SMC110AHE3/57T
1.5SMC110AHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC110AHE3/57T.pdf
1.5SMC110AHE3/9AT
1.5SMC110AHE3/9AT
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 94VWM 152VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC110AHE3/9AT.pdf
1.5SMC110C
1.5SMC110C
Περιγραφή: TVS DIODE 94V 159.6V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC110C.pdf
1.5SMC110CA-E3/57T
1.5SMC110CA-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC110CA-E3/57T.pdf
1.5SMC110CA TR13
1.5SMC110CA TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 94V 152V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC110CA TR13.pdf
1.5SMC110CA-M3/57T
1.5SMC110CA-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC110CA-M3/57T.pdf
1.5SMC110CA-E3/57T
1.5SMC110CA-E3/57T
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών