1.5SMC110A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC110A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 94V 152V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC110A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC110A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC110A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 94V 152V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 219550 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC110A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 94V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 152V
Τάση - Ανάλυση (Min) 105V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC110A
1.5SMC110A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Σε απόθεμα: 354820 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC110A.pdf
RFQ
1.5SMC10CAHE3/57T
1.5SMC10CAHE3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC10CAHE3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC11
1.5SMC11
Περιγραφή: TVS DIODE 9.4V 16.38V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC11.pdf
1.5SMC110A TR13
1.5SMC110A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 94V 152V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC110A TR13.pdf
1.5SMC10CAHE3/9AT
1.5SMC10CAHE3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC10CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC110A-M3/9AT
1.5SMC110A-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC110A-M3/9AT.pdf
1.5SMC110A-M3/57T
1.5SMC110A-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC110A-M3/57T.pdf
1.5SMC110
1.5SMC110
Περιγραφή: TVS DIODE 94V 159.6V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC110.pdf
1.5SMC110A-E3/9AT
1.5SMC110A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC110A-E3/9AT.pdf
1.5SMC110A-E3/57T
1.5SMC110A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC110A-E3/57T.pdf
1.5SMC10CAHM6G
1.5SMC10CAHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)