1.5SMC10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC10A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1.5SMC10A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 8.55V 14.5V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC10A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC10A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC10A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 8.55V 14.5V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 215868 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC10A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.55V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 9.5V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 104.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC10A-E3/57T
1.5SMC10A-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 296570 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC10A-E3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC100CAHE3/57T
1.5SMC100CAHE3/57T
Περιγραφή: TVS DIODE 85.5V 137V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC100CAHE3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC100CAHM6G
1.5SMC100CAHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC100CAHM6G.pdf
1.5SMC10A-E3/9AT
1.5SMC10A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC10A-E3/9AT.pdf
1.5SMC10A-M3/57T
1.5SMC10A-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC10A-M3/57T.pdf
1.5SMC10A
1.5SMC10A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC10A.pdf
1.5SMC100CA-M3/9AT
1.5SMC100CA-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC100CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC100CAHE3/9AT
1.5SMC100CAHE3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC100CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC10A M6G
1.5SMC10A M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC10A M6G.pdf
1.5SMC10A R7G
1.5SMC10A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC10A R7G.pdf
1.5SMC10A TR13
1.5SMC10A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 8.55V 14.5V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC10A TR13.pdf
1.5SMC100CAHR7G
1.5SMC100CAHR7G
Κατεβάστε: 1.5SMC100CAHR7G.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών