1.5SMC100CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC100CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 85.5V 137V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC100CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC100CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC100CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 85.5V 137V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 224275 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC100CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V
Τάση - Ανάλυση (Min) 95V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά 1.5SMC
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.1A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC100AHE3/9AT
1.5SMC100AHE3/9AT
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO214AB
Σε απόθεμα: 192102 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC100AHE3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC100CA M6G
1.5SMC100CA M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC100CA M6G.pdf
RFQ
1.5SMC100CA-E3/9AT
1.5SMC100CA-E3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC100CA-E3/9AT.pdf
1.5SMC100CA
1.5SMC100CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC100CA.pdf
1.5SMC100AHR7G
1.5SMC100AHR7G
Κατεβάστε: 1.5SMC100AHR7G.pdf
1.5SMC100C
1.5SMC100C
Περιγραφή: TVS DIODE 85.5V 143.85V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC100C.pdf
1.5SMC100CA-M3/9AT
1.5SMC100CA-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC100CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC100AHE3/57T
1.5SMC100AHE3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC100AHE3/57T.pdf
1.5SMC100AHM6G
1.5SMC100AHM6G
Κατεβάστε: 1.5SMC100AHM6G.pdf
1.5SMC100CA-E3/57T
1.5SMC100CA-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC100CA-E3/57T.pdf
1.5SMC100CA-M3/57T
1.5SMC100CA-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC100CA-M3/57T.pdf
1.5SMC100CA TR13
1.5SMC100CA TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 85.5V 137V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC100CA TR13.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών