1.5SMC100A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC100A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 85.5V 137V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC100A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC100A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC100A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 85.5V 137V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 242883 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC100A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V
Τάση - Ανάλυση (Min) 95V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC10
1.5SMC10
Περιγραφή: TVS DIODE 8.55V 15.23V DO214AB
Σε απόθεμα: 253424 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC10.pdf
RFQ
1.5SMC100A-E3/57T
1.5SMC100A-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC100A-E3/57T.pdf
RFQ
1.5MIC 3M662XW DLF 3MIL TH 5 IN
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: LAPPING FILM DIAMOND 5"
Κατεβάστε: 1.5MIC 3M662XW DLF 3MIL TH 5 IN.pdf
1.5SMC100
1.5SMC100
Περιγραφή: TVS DIODE 85.5V 143.85V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC100.pdf
1.5MIC 3M661X SHEET 9X11
1.5MIC 3M661X SHEET 9X11"
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: LAPPING FILM DIAMOND 11"X9"
Κατεβάστε: 1.5MIC 3M661X SHEET 9X11".pdf
1.5SMC-A-KIT
1.5SMC-A-KIT
Περιγραφή: KIT TVS DIODE 1500W UNI-DIR SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC-A-KIT.pdf
1.5SMC100A M6G
1.5SMC100A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC100A M6G.pdf
1.5SMC100A R7G
1.5SMC100A R7G
Κατεβάστε: 1.5SMC100A R7G.pdf
1.5SMC100A TR13
1.5SMC100A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 85.5V 137V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC100A TR13.pdf
1.5SMC100A V7G
1.5SMC100A V7G
Κατεβάστε: 1.5SMC100A V7G.pdf
1.5SMC100A
1.5SMC100A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC100A.pdf
1.5SMC100A-E3/9AT
1.5SMC100A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC100A-E3/9AT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών