1.5KE350CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE350CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 300V 482V DO201
Φύλλα δεδομένων: 1.5KE350CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5KE350CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5KE350CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 300V 482V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170555 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE350CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 300V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 482V
Τάση - Ανάλυση (Min) 332V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά 1.5KE
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 1.5KE350CA-ND
1.5KE350CALF
1.5KE350CALF-ND
1.5KE350CALFTR
1.5KE350CAT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 3.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5KE350ATR
1.5KE350ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: TVS DIODE 300V 482V DO201AD
Κατεβάστε: 1.5KE350ATR.pdf
RFQ
1.5KE350CA A0G
1.5KE350CA A0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5KE350CA A0G.pdf
RFQ
1.5KE350C
1.5KE350C
Περιγραφή: TVS DIODE 300V 506.1V DO201
Κατεβάστε: 1.5KE350C.pdf
1.5KE350CA-B
1.5KE350CA-B
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: 1.5KE350CA-B.pdf
1.5KE350CA-B
1.5KE350CA-B
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 300VWM 482VC AXIAL
Κατεβάστε: 1.5KE350CA-B.pdf
1.5KE350CA R0G
1.5KE350CA R0G
Κατεβάστε: 1.5KE350CA R0G.pdf
1.5KE350C-B
1.5KE350C-B
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 300VWM 506.1VC AXIAL
Κατεβάστε: 1.5KE350C-B.pdf
1.5KE350CA
1.5KE350CA
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TVS DIODE 299V 618V DO201
Κατεβάστε: 1.5KE350CA.pdf
1.5KE350CA-E3/51
1.5KE350CA-E3/51
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 300V 482V 1.5KE
Κατεβάστε: 1.5KE350CA-E3/51.pdf
1.5KE350C-E3/54
1.5KE350C-E3/54
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 284VWM 504VC 1.5KE
Κατεβάστε: 1.5KE350C-E3/54.pdf
1.5KE350ARL
1.5KE350ARL
Κατεβάστε: 1.5KE350ARL.pdf
1.5KE350CA B0G
1.5KE350CA B0G
Κατεβάστε: 1.5KE350CA B0G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών