1.5KE110A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE110A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1.5KE110A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 94V 152V DO201
Φύλλα δεδομένων: 1.5KE110A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5KE110A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5KE110A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 94V 152V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 163272 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE110A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 94V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 152V
Τάση - Ανάλυση (Min) 105V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201
Σειρά 1.5KE Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial Αλλα ονόματα 1.5KE110ALFCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5KE110-E3/54
1.5KE110-E3/54
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 89.2VWM 158VC 1.5KE
Σε απόθεμα: 5692 pcs
Κατεβάστε: 1.5KE110-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE110A-E3/51
1.5KE110A-E3/51
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 94V 152V 1.5KE
Σε απόθεμα: 106549 pcs
Κατεβάστε: 1.5KE110A-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE110A-B
1.5KE110A-B
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: TVS DIODE 94VWM 152VC DO201A
Κατεβάστε: 1.5KE110A-B.pdf
1.5KE110A B0G
1.5KE110A B0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5KE110A B0G.pdf
1.5KE110A-E3/54
1.5KE110A-E3/54
Κατεβάστε: 1.5KE110A-E3/54.pdf
1.5KE110A-B
1.5KE110A-B
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 94VWM 152VC AXIAL
Κατεβάστε: 1.5KE110A-B.pdf
1.5KE11-E3/73
1.5KE11-E3/73
Περιγραφή: TVS DIODE 8.92V 16.2V 1.5KE