0UCB020.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0UCB020.X
Περιγραφή προϊόντος CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Φύλλα δεδομένων: 1.0UCB020.X.pdf2.0UCB020.X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0UCB020.X
Αριθμός εξαρτήματος 0UCB020.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9991 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0UCB020.X.pdf2.0UCB020.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 12V Σειρά UCB
Αλλα ονόματα UCB020.X Αριθμός των Πολωνών 1
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός -
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Breaker Τύπος -