0TLS035.TXLS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 35A 170VDC RAD BEND
Φύλλα δεδομένων: 0TLS035.TXLS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0TLS035.TXLS
Αριθμός εξαρτήματος 0TLS035.TXLS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 35A 170VDC RAD BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4728 pcs Φύλλο δεδομένων 0TLS035.TXLS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 170V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm)
Σειρά POWR-GARD® TLS Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial Bend Cylinder
Αλλα ονόματα TLS 35A-LS
TLS035.TXLS
TLS035LS
TLS035TXLS
TLS35LS
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 35A Τάξη -