0MIN020.VPGLO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE
Φύλλα δεδομένων: 1.0MIN020.VPGLO.pdf2.0MIN020.VPGLO.pdf3.0MIN020.VPGLO.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0MIN020.VPGLO
Αριθμός εξαρτήματος 0MIN020.VPGLO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Σειρά MINI®
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade, Miniature Αλλα ονόματα MIN020.VPGLO
MIN020VPGLO
MIN20VPGLO
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Χρώμα Yellow