0MEG125.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0MEG125.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 125A 32VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.0MEG125.X.pdf2.0MEG125.X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0MEG125.X
Αριθμός εξαρτήματος 0MEG125.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 125A 32VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11094 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0MEG125.X.pdf2.0MEG125.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) Σειρά MEGA®
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Auto Link Αλλα ονόματα MEG125.X
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
τρέχουσα Αξιολόγηση 125A Χρώμα Green