0LKN350.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0LKN350.V
Περιγραφή προϊόντος FUSE LINK 350A 250VAC CYLINDR
Φύλλα δεδομένων: 0LKN350.V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0LKN350.V
Αριθμός εξαρτήματος 0LKN350.V Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE LINK 350A 250VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4689 pcs Φύλλο δεδομένων 0LKN350.V.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.094" Dia x 4.878" L (53.19mm x 123.90mm)
Σειρά POWR-GARD® LKN Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals
Αλλα ονόματα LKN350
LKN350.V
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Fuse Link
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 350A