0LGR02.5HXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 2.5A 300VAC
Φύλλα δεδομένων: 0LGR02.5HXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0LGR02.5HXL
Αριθμός εξαρτήματος 0LGR02.5HXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 2.5A 300VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21744 pcs Φύλλο δεδομένων 0LGR02.5HXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 300V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Σειρά POWR-GARD® LGR Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA
εγκρίσεις CE, CSA, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0LGR012.U
0LGR012.U
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 12A 300VAC
Σε απόθεμα: 83309 pcs
Κατεβάστε: 0LGR012.U.pdf
RFQ
0LGR02.5H
0LGR02.5H