0LGR.500U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0LGR.500U
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC
Φύλλα δεδομένων: 0LGR.500U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0LGR.500U
Αριθμός εξαρτήματος 0LGR.500U Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67902 pcs Φύλλο δεδομένων 0LGR.500U.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 300V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Σειρά POWR-GARD® LGR Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA