0KLK02.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK02.5T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0KLK02.5T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/500VDC
Φύλλα δεδομένων: 0KLK02.5T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0KLK02.5T
Αριθμός εξαρτήματος 0KLK02.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/500VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4662 pcs Φύλλο δεδομένων 0KLK02.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® KLK
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Αλλα ονόματα KLK 2-1/2A
KLK02.5
KLK02.5T
KLK2.5
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100kA AC, 50kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, QPL, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0KLK015.T
0KLK015.T
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC
Σε απόθεμα: 11721 pcs
Κατεβάστε: 0KLK015.T.pdf
RFQ
0KLK025.TS
0KLK025.TS
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/500VDC
Σε απόθεμα: 3950 pcs
Κατεβάστε: 0KLK025.TS.pdf
RFQ
0KLK025.T
0KLK025.T