0JTD400.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0JTD400.X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0JTD400.X
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 400A 600VAC/500VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD400.X.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 582 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD400.X
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD400.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 400A 600VAC/500VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 582 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD400.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia x 3.374" L (50.80mm x 85.70mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα 0JTD400.X-ND
F10968
JTD 400
JTD400
JTD400.X
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 400A