0JTD01.8T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0JTD01.8T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 1.8A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD01.8T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD01.8T
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD01.8T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 1.8A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4652 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD01.8T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα JTD 1-8/10
JTD01.8
JTD01.8T
JTD1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A