0JTD.800T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0JTD.800T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD.800T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD.800T
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD.800T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4977 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD.800T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα JTD 8/10
JTD.800
JTD.800T
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA
Τάξη J Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, UL εφαρμογές Transformer Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0JTD.800TXID
0JTD.800TXID